Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu anabelkaobchod@gmail.com.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

MALÝ GENIUS  MIX 6 druhů puzzle
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
NÁŠ TIP

MALÝ GENIUS MIX 6 druhů puzzlí

Výrobce:MALÝ GENIUS
Katalog. číslo:5
Hmotnost položky:0.2 kg
Naše cena: 420 Kč
Dostupnost:skladem
Doba dodání: NA DOTAZ
ks
Výrobek je zhotoven ze zdravotně nezávadného materiálu, který zaručuje měkký příjemný povrch, nízkou hmotnost, nenasákavost, je lehce omyvatelný, barevně stálý.Výrobek je určen pro děti od 3 let.Pěnový koberec Vám umožní: Cvičit drobnou motoriku rukou a rozvíjet konstruktérské návyky a schopnosti.Můžete : stavět cesty , a to spojováním jednotlivých dílů Koberce, stavět kostky - domečky za použití 6-ti a více dílů Koberce, stavět tunely, zámky, schody, krabice s překvapením, či jakékoli jiné objemové tvary.Seskládáním dílů na podlaze vznikají zajímavé obrazce tvořící barevnou podlahu. Vzhledem ke svým vynikajícím tepelně-izolačním vlastnostem je pěnový koberec určený k izolaci mezi chladným podkladem a povrchem těla.Díky jeho skvělým vlastnostem má pěnový koberec značné množství variant, jak jej lze využít. Můžeme jej využívat jak v interiérových, tak exteriérových podmínkách. Podlahový díl je základním stavebním elementem podlahy relaxačního koutku, hracího koutku a taktéž i sportovní podlahy, ale také jako podložky na pláž nebo při cvičení.- pocitově příjemný a měkký povrch, barevná stálost, tvarová paměť, nízká hmotnost, vynikající tepelně-izolační vlastnosti, pocitově příjemný a měkký povrch, povrch stavebnice nezpůsobuje odřeniny a spáleniny kůže, lehce omyvatelný běžnými čistícími prostředky, množství barevných kombinací, neabsorbuje prachové částice a roztoče, nesaje vodu, snadná kompletace a manipulace, skladnost.

Tato hra se používá jako cvičební pomůcka v různých zájmových kroužcích, v mateřských a základních školách a při individuální práci z dětmi. Při tvůrčím přístupu k tomuto typu her se jejich význam může rozšířit a znásobit. Otázka věku Vašeho dítěte je rovněž velmi individuální, záleží spíše na jeho intelektuální úrovni

→ příprava dětské ruky ke psaní
rozvoj vizuální a taktilní paměti
rozvoj logického a analytického myšlení
rozvoj tvůrčí představivosti
Koberec Vám umožní :
Cvičit drobnou motoriku rukou a rozvíjet konstruktérské návyky a schopnosti
Můžete : stavět cesty , a to spojováním jednotlivých dílů Koberce
stavět kostky – domečky za použití 6-ti a více dílů Koberce
stavět tunely, zámky, schody, krabice s překvapením, či jakékoli jiné objemové tvary.
Výuku lze uskutečnit přes hru, což je v dětském věku nejlepší formou.

Zpět na předchozí stránku.

Provozovatel
Partneři
Platební metody

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zobrazit panel o souborech cookie.